W tym roku PCT Riders postanowił zaproponować coś innego.
Sytuacja w czerwcu związana z pandemią Covid19 uniemożliwiła nam przeprowadzenie zaplanowanej imprezy. Czy się odbędzie w nowo planowanym terminie, nie wiemy.
Odwołując wiosną Moto Piknik odnieśliśmy się do wiary, iż ,,jeszcze będzie normalnie". I ta wiara nam towarzyszy w nowo zaplanowanym przedsięwzięciu. PIKNIK 2020 dedykujemy wszystkim poszkodowanym obecną sytuacją. Mała ilość eventów i ogólna stagnacja była powodem by obrać nieco inny kierunek. Zespoły zaproszone przez nas zaprezentują zupełnie odmienne rodzaje muzyki. Po raz pierwszy będzie country w wykonaniu zespołu ELECTRIC COWBOYZ. Rock na najwyższym poziomie w wykonaniu zespołu IZOTOP. Blues z charyzmatycznym JACK FRAZIER Bandem jako wisienka na tym muzycznym torcie. Więcej informacji o zespołach możecie zaczerpnąć na naszych stronach. Oczywiście nie zabraknie motocykli. Już dziś zapraszamy wszystkich Motocyklistów do wzięcia udziału w wyborach najładniejszej maszyny i konkursach. Specjalnie dla Was będzie do nabycia podczas imprezy blacha i pamiątkowa koszulka. Niestety nie otrzymaliśmy zgody na przeprowadzenie corocznej parady motocyklowej ulicami miasta. Liczymy na przyjazd grupy ,,BOM BASTIC" i pokaz z pochodniami. Na miejscu bar z grillem i zimnym piwkiem. Możliwość zarezerwowania domku lub rozbicia namiotu gdyż impreza odbędzie się na profesjonalnie działającym campingu. Zapoznajcie się z plakatem i zaglądajcie na nasze strony. Zapraszamy serdecznie! Zaplanujcie już dziś sobotnie popołudnie z  PCT Riders.
Uwaga! Impreza odbędzie się przy sprzyjających warunkach sanitarnych i z zachowaniem wytycznych  dotyczących naszego powiatu związanych z Covid19.

Piknik 2020